Szarość
A
Reset

LICEALIADA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

Drużyna chłopców reprezentowała naszą szkołę w tegorocznej Licealiadzie Koszykówki. Rozegraliśmy dwa mecze. Pierwszy z „Biegańskim”. Mecz w zasadzie do końca trzeciej kwarty był bardzo wyrównany i bardzo emocjonujący. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 22:24. Trzecią kwartę przegraliśmy dwoma koszami i w ostatniej nasi zawodnicy walczyli do ostatniego gwizdka. Najwięcej punktów w naszej drużynie 16 zdobył Maciej Kaczmarek, ale nie wystarczyło to ,żeby zwyciężyć. Przegraliśmy 40:53. W drugim meczu z „Sienkiewiczem” po pierwszej połowie przegrywaliśmy kilkunastoma punktami i w drugiej zagraliśmy naszymi młodymi zawodnikami głównie z pierwszych klas. Przegraliśmy 23:62, ale wszyscy zawodnicy z dumą reprezentowali szkołę na boisku.

W składzie znaleźli się: Szymon Fyda , Maciej Kaczmarek, Łukasz Karoń, Jakub Mękarski, Igor Pijet,  Marcel Jelonek, Patryk Łapeta, Filip Dądela, Oleksandr Laptiev, Mateusz Kwaśniak, Igor Foltyn, Bartłomiej Nożownik, Karol Dziedzic, Michał Komański i Bartosz Maciąg.