Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Szarość
A
Reset

"Praktyka zawodowa dziś- lepsza praca jutro"

7 maja 2017r., w niedzielę, 16- osobowa grupa uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami, wyleciała z lotniska Warszawa Okęcie do Barcelony, a stamtąd po nieco męczącej podróży autobusem, dotarła do Walencji. Następnego dnia rozpoczęły się trzytygodniowe praktyki, które zakończyły się 26 maja. Organizacją goszczącą była firma Esmovia Sistema Practices S.L. 27 maja, po długiej podróży, wczesnym wieczorem, grupa dotarła do Częstochowy. Poniżej przedstawiamy miejsca praktyk naszych uczniów.

Adrianna Borowicz

Partycja Rumik

Mundo Marino

Marta Góral

Dominika Haładus

Viajes Privilege

Sławomir Buczkowski

Paulina Hadryś

Passion Bike Valencia

Martyna Łęgowik

Blue Bikes Valencia 2016

Aleksandra Surlej

Escuela Albufera

Patryk Łach

Taronja school

Magdalena Piątkowska

Fundas Buga

Zuzanna Turek

USA English

Daniel Zasępa

Escuela El Tandem

Julia Stasiak

Solution Bike

Paulina Nocuń

Szymon Skibiński

Museu de le Festa de Algemesi

Julia Stawicka

Berlitz

 

 

 

Uczniowie odbywali praktyki w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach Programu Erasmus+.

Julia Stawicka, uczennica klasy II d, otrzymała rekomendację od pracodawcy- firmy Berlitz Valencia, a zatem tytuł projektu "Praktyka zawodowa dziś- lepsza praca jutro " nabiera konkretnego sensu. Zachęcamy przyszłych praktykantów do takiej postawy i zaangażowania, jakie wykazała Julia.  Rekomendacja od pracodawcy na starcie kariery zawodowej to naprawdę duży sukces! 

 
Praktyki- rok szkolny 2017/2018

 

17 września 2017r., w niedzielę, druga, 16-osobowa grupa uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami, wyleciała z lotniska Kraków Balice bezpośrednio do Walencji. Następnego dnia rozpoczęły się trzytygodniowe praktyki, które zakończyły się 6 października. Organizacją goszczącą była ta sama firma co w maju- Esmovia Sistema Practices S.L.
7 października po długiej podróży, z przesiadką w Bergamo (Włochy), wieczorem, grupa szczęśliwie dotarła do Częstochowy. Poniżej przedstawiamy miejsca praktyk naszych uczniów.

 

NazwaDataRozmiar
regulamin_praktyka_zawodowa_dzis-_lepsza_praca_jutro.pdf2020-12-29 16:12225.74 KB
wspomnienia_z_hiszpanii.pdf2020-12-29 16:173215.44 KB
bip