Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Szarość
A
Reset

Konkurs dla uczniów z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych

  • plakat Ogólnopolskiego konkursu Prezesa UODO

    plakat Ogólnopolskiego konkursu Prezesa UODO

"Z okazji obchodów Dnia Ochrony Danych Osobowych Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych ogłasza konkurs dla uczniów na najciekawszy poradnik dla uczniów „Życie rodzinne online i offline. Porozmawiajmy o ochronie danych osobowych” (termin nadsyłania prac: 15.04.2021 r.)
Celem organizowanego konkursu jest upowszechnianie wiedzy o ochronie danych osobowych i zachęcenie jego uczestników do głębszego zainteresowania się tematyką ochrony danych osobowych.
Praca konkursowa polega na przygotowaniu poradnika o ochronie danych osobowych dla rodziców w formie dowolnej np. pisemnej, za pomocą obrazów, filmów, prezentacji multimedialnych, grafik, rysunków. Prace konkursowe należy przesłać elektronicznie. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Na zwycięzców konkursu (miejsca I-III ew. wyróżnienia) czekają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.  Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Jeśli będziecie zainteresowani udziałem w konkursie, prosimy o kontakt z p. Wiolettą Lampa– koordynatorem projektu „Twoje Dane–Twoja sprawa”. Otrzymacie materiały szkoleniowe pomocne w przygotowaniu pracy konkursowej."

 

 

NazwaDataRozmiar
regulamin_konkursu_dla_uczniow_2021_final.pdf2021-01-29 11:00660.79 KB
bip