• FINALIŚCI konkursu „Zarządzanie na medal”

FINALIŚCI konkursu „Zarządzanie na medal”

Ciasteczka są wyłączone
włącz je aby zobaczyć filmy Youtube!
„Mój pierwszy biznes”, czyli jak dobrze zainwestować 10000 złotych, z takim problemem musieli zmierzyć się finaliści II edycji konkursu „Zarządzanie na medal”, który odbył się 31 marca na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Grzegorczyk, Anna Kot z klasy IVB5 oraz Krystian Kulesza z klasy IVb, którzy pokonali ponad 130 uczestników i znaleźli się w gronie dwunastu  finalistów.

Zadanie finałowe polegało na przedstawianiu, w krótkiej 7 minutowej prezentacji swojego oryginalnego pomysłu na biznes, obejmującego zagadnienia związane z logistyką, marketingiem, informatyką, przedsiębiorczością i finansami.

Brawurowo pokonali konkurentów nie tylko z częstochowskich szkół i w pięknym stylu zdobyli miejsca na podium: Anna Kot– I miejsce oraz Krystian Kulesza– II miejsce.

Dziękujemy Natalii, Ani i Krystianowi za emocje i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy z Was bardzo dumni.