Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Szarość
A
Reset

Pożegnanie klas programowo najwyższych 2023

W dniu 28.04.2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas czwartych: 4a,4b,4c,4d,4e. W uroczystości brali udział zaproszeni  goście: przedstawiciele Regionalnej Izby Przemysłowo- Handlowej w Częstochowie p. T. Szymanek– prezydent Izby, p. M. Włodarczyk, przedstawiciele Rady Rodziców klas maturalnych, p. E. Wychowaniec– absolwentka naszej szkoły oraz p. P. Skuza.
Był to dzień pełny różnorodnych emocji. Szczęście i radość przeplatały się ze smutkiem, wzruszeniem a nawet łzami. Słowa pożegnania i życzenia skierował do maturzystów p. dyrektor M. Trzmiel, przedstawiciele Samorządu Szkolnego, uczniowie przygotowujący akademię, a także zaproszeni goście. Na akademii nie zabrakło również utworów muzycznych podkreślających charakter uroczystości w wykonaniu E. Hejduk i uczennic z kl. 4C5 i 1B.

Dyrektor wręczył nagrody i podziękowania dla uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, za 100% frekwencję i udział w konkursie jęz. francuskiego oraz listy gratulacyjne dla wychowawczyń klas czwartych: p. A. Stańczak, p. A. Błaszczyk, p. A. Kaczmarczyk, p. K. Majewskiej, p. A. Żyły i przedstawicieli Rodziców.
Tradycją stały się już „Oskarki Ekonomika”.  Uhonorowano nimi  uczniów, którzy zaznaczyli swój trwały ślad w naszej szkole. Oskarki otrzymali: Krystian Kulesza z kl. 4b, Emilia Hejduk i Kacper Ratajczak z kl. 4 d, Kacper Szewczyk i Adam Szewczyk z kl. 4e, oraz pani Ewelina Wychowaniec, która przyczyniła się do zorganizowania w naszej szkole „Maratonu Zumby” na rzecz pomocy naszej absolwentce Karolinie. Nie obyło  się bez niespodzianek, które p. Dyrektor w tajemnicy skrywał do końca. Był to występ Mażoretek z Domu Kultury w Kłomicach, który rozpoczął całą uroczystość oraz występ Elizy Xerxa– laureatki wielu konkursów wokalnych i uczestniczki popularnego programu talent-show.

Akademię przygotowali uczennice i uczniowie z klasy: 4E5, 4C5, 2B, 2D, 1B, 1H pod opieką p. E. Nowak i p. A. Olbińskiej. Obsługą techniczną zajmowali się p. B. Wręczycki i F. Litwiniak z kl. 1D. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu tej uroczystości.

Kochani! Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja.

Trzymamy za Was kciuki na maturze!!!

 

GALERIA

 

bip