Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Szarość
A
Reset

Konsultacje nauczycieli

 

Wsparcie pedagogów szkolnych kontakt poprzez e- dziennik, pomoc specjalistów z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych ul. Łukasińskiego 40 tel.533-300-136.

We wszystkich sprawach dotyczących Państwa dzieci, a naszych uczniów prosimy o kontakt z wychowawcami i pedagogami szkolnymi.

 

KONSULTACJE Z RODZICAMI I semestr 2020/2021

Forma konsultacji: e- dziennik


Bawor Anita

wtorek 10.30-11.15

Błaszczyk Agnieszka

poniedziałek 10.30-11.15

Brick Małgorzata

poniedziałek 9.25-10.10

Cichoń Seweryn

środa 11.20-12.25

Cykowski Jacek

środa 15.30-16.15

Czajka Katarzyna

czwartek 9.30-10.15

Derka Edyta

czwartek 10.30-11.15

Dobrakowski Krzysztof

czwartek 10.00-10.25

Dobrowolska Małgorzata

wtorek 12.10-12.55

Domagalski Jarosław

czwartek 9.30-10.15

Duber Andrzej

środa 12.10-12.55

Duber Dorota

wtorek 16.15-17.00

Dworecka Ewa

poniedziałek 15.00-15.45

Dziubek Nina

czwartek 8.00-8.40

Fedoniuk Olga

środa 9.30-10.15

Grabowska Magdalena

czwartek 10.30-11.15

Grobelak Anita

piątek 10.30-11.15

Grzywna Dorota

środa 12.40-13.00

Herman Grzegorz

czwartek 8.40-9.25

Jagieła Magdalena

urlop

Kaczmarczyk Agnieszka

poniedziałek 13.50-14.35

Kaczmarek Emilia

czwartek 10.30-11.15

Kalota Sylwia

środa 10.30-11.15

Kantor Ilona

czwartek 12.15-13.30

Kędzierska Magdalena

wtorek 14.45-15.30

Kiczek Elżbieta

urlop

Kocik Ewa

czwartek 11.30-12.10

Konarska Bożena

środa 12.10-12.55

Kosowska-Myślak Edyta

poniedziałek 13.50-14.35

ks. Andrzej Wszołek

wtorek 9.30-10.15

Lampa Wioletta

piątek 8.40-9.25

Leganowska Agnieszka

piątek 9.30-10.15

Loręcka - Ziętal Justyna

poniedziałek 13.05-13.50

Macherzyńska Joanna

wtorek 8.40-9.25

Mackiewicz-Szar Aneta

piątek 9.30-10.15

Majewska Katarzyna

poniedziałek 8.40-9.25

Makles Małgorzata

poniedziałek 16.00-16.45

Mazanek Maryla

środa 11.20-12.05

Merenda Piotr

piątek 12.10-12.55

Misterkiewicz Monika

poniedziałek 9.50-10.30

Mruszczyk Anna

czwartek 10.30-11.15

Nowak Elżbieta

poniedziałek 12.10-12.55

Olbińska Alicja

czwartek 10.30-11.15

Owczarek Izabela

czwartek 10.30-11.15

Pawełkiewicz Renata

czwartek 9.30-10.15

Pietrzak Lidia

czwartek 13.00-13.45

Saboczyńska Małgorzata

poniedziałek 16.15-17.00

Saboczyński Maciej

poniedziałek 16.20-17.00

Soduła Agnieszka

wtorek 10.30-11.15

Stańczak Anna

środa 11.20-12.05

Suski Grzegorz

środa 9.30-10.15

Szczeszek Aleksandra

poniedziałek 12.10-12.55

Szlenk Julia

piątek 14.45-15.30

Ściebura Justyna

czwartek 10.30-11.15

Tomska Edyta

czwartek 8.40-9.25

Trzmiel Maciej

środa 12.00-13.00

Turek Marcin

czwartek 14.35-15.20

Urbaniec Sylwia

czwartek 11.20-12.05

Walczak Katarzyna

poniedziałek 10.00-11.00

Wieczorek Agnieszka

czwartek 13.00-14.00

Więckowska Wioletta

środa 12.30-13.30

Woźnicka Aneta

czwartek 9.30-10.15

Wójcikiewicz Jolanta

wtorek 9.30-10.15

Wręczycka Adriana

poniedziałek 11.20-12.05

Wręczycki Bartłomiej

poniedziałek 11.20-12.05

Wróbel Małgorzata

piątek 11.20-12.05

Zaborska-Dec Bogusława

środa 12.10-12.55

Zawadzka Beata

czwartek 10.00-10.45

Żyła Aleksandra

środa 9.30-10.15

Treliński Mirosław

piątek 9.30-10.15

 

bip