DZIEŃ OTWARTY
21.03.2022r.- DZIEŃ OTWARTY w Technikum nr 3- Zespół Szkół Ekonomicznych w Częstochowie od godz. 9:00 do 13:00.
Serdecznie zapraszamy Uczniów Szkół Podstawowych wraz z opiekunami lub rodzicami.
Oprowadzimy Was po naszej szkole, zapoznamy ze specyfiką nauczanych zawodów, programów edukacyjnych, jakie realizujemy. Będziecie mogli porozmawiać z naszymi Uczniami, Dyrekcją, Nauczycielami. W "Ekonomiku" na ul. Św. Augustyna 28/30 będą czekały na Was ciekawe stoiska przedmiotowe, zawodowe i kilka innych atrakcji.
Dopytujcie o praktyki zawodowe, szczególnie te zagraniczne i o program EBBD ( ZSE został pierwszą szkołą w Polsce, której absolwenci mają szansę uzyskania dodatkowego, cieszącego się międzynarodowym uznaniem, dyplomu w zakresie biznesu EBBD).
Serdecznie zapraszamy!
Dyrekcja, Nauczyciele i Młodzież
z klas technik ekonomista,
technik rachunkowości,
technik spedytor,
technik handlowiec,
technik organizacji turystyki
Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie- Technikum nr 3, które w Ogólnopolskim Rankingu Techników 2022 opublikowanym przez „Perspektywy” otrzymało po raz kolejny tytuł „Srebrnej Szkoły 2022”.