Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas programowo najwyższych
Dodane przez BK dnia 26/04/2019 19:00

Nasi uczniowie klas czwartych zostali nagrodzeni przez p. dyrektora Macieja Trzmiela dyplomami, upominkami oraz "Oskarkami"
Treść rozszerzonaZakończenie roku szkolnego  dla uczniów klas programowo najwyższych

Łezka zakręciła się w oku niejednego ucznia i nauczyciela w tym ostatnim dniu roku szkolnego…

“Mimo trudu i napięć mamy sporo naprawdę miłych wspomnień z tych czterech lat spędzonych w naszej szkole…” - uczniowie klas IV A, IV B, IV C, IVD, IVE, IV F i IV G wracali w czasie akademii do wydarzeń, które pozostaną w ich pamięci na długo.

Dziękowali Dyrekcji Szkoły, Wychowawcom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły za wszelką pomoc w zdobyciu wiedzy i ukończeniu edukacji szkoły średniej.

Zabawna scenka prezentująca ewolucję ucznia w naszej szkole, od prymitywnej postaci, aż do formy dojrzałego maturzysty, dodała nieco humoru uroczystości. Scenka została przygotowana przez Weronikę Migalską z uczniami klasy III F i Gośćmi.

Pięknie śpiewały dla nas Basia Bloch (kl.IIIF) oraz Uczennice z klasy III D przy wspaniałym  akompaniamencie Kacpra Kowalskiego (keybord) z klasy I D oraz Weroniki Kowalik (klarnet, śpiew) z klasy II A.

Nasi drodzy uczniowie klas czwartych zostali nagrodzeni przez Pana Dyrektora dyplomami, upominkami oraz “Oskarkami”. Odchodzi od nas wielu utalentowanych, zaangażowanych uczniów, którzy mieli możliwość w naszym Ekonomiku pokazania swoich umiejętności, działania i rozwijania się.

Akademię fachowo poprowadziła miła para uczniów: Weronika Migalska i Radosław Fijałkowski z klasy III F , a ciekawe zdjęcia wykonał Bartek Błaszczyk z klasy II D.
Trzymamy kciuki za wszystkich naszych maturzystów!

Organizatorzy: p. A. Olbińska,p. M. Wróbel (życzliwa pomoc: p. E. Kaczmarek i p. M. Saboczyński)