Członkowie Zarządu PST wręczają turystom świadectwa kwalifikacji T.14 oraz rekomendacje
Dodane przez BK dnia 05/04/2018 18:00
Znane są już wyniki egzaminów zawodowych z sesji zimowej. Uczniowie klas IVd i IVe cieszą się swoim sukcesem
Treść rozszerzona

Członkowie Zarządu PST

wręczają turystom świadectwa kwalifikacji T.14 oraz rekomendacje

Znane są już wyniki egzaminów zawodowych z sesji zimowej. Uczniowie klas IVd i IVe cieszą się swoim sukcesem, ponieważ zdali kwalifikację zawodową T.14 (Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych) prawie w 90%.

Z tej okazji pan dyrektor Maciej Trzmiel zorganizował spotkanie wszystkich klas turystycznych, na które zostali zaproszeni członkowie Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Turystyki: Honorowy Prezes PST– pani Alicja Gotowt-Jeziorska, Prezes PST– pan Jan Błoński, V-ce Prezes– pan Paweł Różycki.

Goście wraz z panem dyrektorem naszej szkoły uroczyście wręczali świadectwa kwalifikacyjne. Uczniowie klas czwartych obsługi turystycznej otrzymali również pisemne rekomendacje Polskiego Stowarzyszenia Turystyki oraz Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu– dokumenty, które z pewnością wzbogacą CV osobom starającym się podjąć pracę w branży turystycznej.

Młodsze roczniki TOT mają z kogo brać przykład. Pan dyrektor nie zapomniał również o nich, wszyscy otrzymali imienne, darmowe legitymacje PFCC, które pozwalają na otrzymanie zniżek noclegowych na campingach w kraju i poza jego granicami.