Nazwa użytkownika:    Hasło:   
center-left.png center-right.png
News
Światowy Dzień Walki z Otyłością
Newsy27 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Walki z Otyłością. Akcja prozdrowotna miała na celu uświadomienie uczniom, jak ważnym problemem jest otyłość i niezdrowe odżywianie.

bullet.gif BK dnia 27/10/2011 19:50 · Czytaj więcej · 625 czytań · Drukuj
Konkurs "Piosenki Czerwonokrzyskiej"
Konkursy25.10.2011r. z okazji Światowego Dnia Młodzieży PCK w 90-tą rocznicę powstania Szkolnych Kół PCK Zarząd Rejonowy PCK w Częstochowie zorganizował konkurs "Piosenki Czerwonokrzyskiej", którego celem była popularyzacja piosenek o treściach humanitarnych, rozbudzających wrażliwość na wartości człowieka, szacunek, tolerancję oraz zdrowy styl życia. W konkursie wzięły udział i nasze uczennice z klasy II b: Monika Bochaczyk, Dorota Kempa, Martyna Kosielak, Angelika Lechowicz, Klaudia Pożarlik, które wykonały piosenkę "Źródło szczęścia", do której same napisały tekst i wykonały aranżację muzyczną.

bullet.gif BK dnia 26/10/2011 17:53 · Drukuj
Najlepsi z Najlepszych
SukcesyPaulina Tomala z Technikum nr 3 i Sebastian Harabas z XVI Liceum Ogólnokształcącego zostali stypendystami Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012 i znaleźli się w gronie 61 najzdolniejszych uczniów z naszego regionu.

bullet.gif BK dnia 23/10/2011 15:18
Czytaj więcej · 511 czytań · Drukuj
Olimpiada Wiedzy o Finansach
Konkursy19 października br. odbył się I etap (szkolny) IV edycji Olimpiady Wiedzy o Finansach - Banki w akcji, do którego przystąpiło 50 uczniów.


bullet.gif BK dnia 23/10/2011 15:16
Czytaj więcej · 436 czytań · Drukuj
60 lat minęło...
UroczystościW dniach 19-20 października 2011 roku Zespół Szkół Ekonomicznych świętował Jubileusz 60- lecia Szkoły. Obchody Jubileuszu rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Społeczności Szkolnej odprawioną w Kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze.
Główne uroczystości jubileuszowe odbyły się 20 października w Zespole Szkół Ekonomicznych
przy ul. Św. Augustyna 28/30.

Szczegółowa relacja z uroczystości w zakładce "60-lecie szkoły".


bullet.gif BK dnia 20/10/2011 19:50 · Drukuj
"Strajk żywności"
Newsy17.10.2011r. uczennice kl. II b Technikum nr 3 pod opieką mgr A. Olbińskiej wzięły udział w akcji happeningowej " Strajk żywności". Akcja organizowana była przez 13 Banków Żywności (trzy razy więcej niż w zeszłym roku) w ramach obchodów Światowego Dnia Żywności 2011. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem marnowania jedzenia. [GALERIA]

bullet.gif BK dnia 19/10/2011 18:27 · Drukuj
Debiut tenisistek stołowych
Sukcesy07.10 br. w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych zadebiutowały tenisistki stołowe ZSE, sprawiając nam miłą niespodziankę. Dziewczęta w turnieju drużynowym zajęły VIII miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej Karolina Skalik z kl. I LB zajęła V miejsce, zostawiając za sobą wiele doświadczonych zawodniczek. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Karolina Skalik, Luiza Opara i Emilia Lemańska. GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie. Opiekunem drużyny był mgr Maciej Saboczyński.

Wszystkie osoby zainteresowane treningami prosimy o zgłoszenie się do opiekuna drużyny.

bullet.gif BK dnia 18/10/2011 19:53 · Drukuj
Dzień Edukacji Narodowej
Uroczystości

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego 14 października 1773 roku. Po krótkim programie artystycznym (przygotowanym przez klasy 4a i 4c wraz z wychowawcami) dyrekcji szkoły i wszystkim nauczycielom złożono życzenia wytrwałości, news: 31_Roza_b.jpgpomyślności i wielu sukcesów zawodowych. Dyrektor Maciej Trzmiel wręczył nagrody kilkunastu nauczycielom, dziękując za dotychczasową pracę i motywując ich do dalszych wytężonych działań. Gromkimi brawami nagrodzono także tych nauczycieli, którzy klika dni wcześniej odebrali nagrodę Miasta Częstochowy i medal Komisji Edukacji Narodowej. Druga część uroczystości poświęcona została zbliżającym się obchodom 60- lecia Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz licytacji cennych pamiątek pozostawionych przez znanych artystów, odwiedzających naszą szkołę, z której dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne. Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej usłyszeli po raz pierwszy piosenkę przygotowaną na jubileusz szkoły przez naszych uczniów i zespół Nefre. [GALERIA]


bullet.gif BK dnia 13/10/2011 18:45 · Drukuj
Konkurs z języka angielskiego
Newsy
news: _oxford logo - kopia.gif
news: logo_test_oxford_plus - SZPAR - kopia.jpg

Dnia 28 października odbędzie się 18 edycja  ogólnopolskiego TESTU OXFORD PLUS z języka angielskiego.


bullet.gif BK dnia 12/10/2011 07:30
Czytaj więcej · 615 czytań · Drukuj
SPRWADŹ SWOJĄ WIEDZĘ Z EKONOMII!
Newsy19.10.2011r. odbędzie się I etap Olimpiady Wiedzy o Finansach "Banki w akcji". Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli: M. Jagieły i R. Pawełkiewicz w celu uzyskania dokładnych informacji odnośnie logowania się na stronie olimpiady. Szczegółowy regulamin, program na www.olimpiadafinansowa.pl

bullet.gif BK dnia 03/10/2011 16:00 · Drukuj
Poznajcie Lekkoatletów Ekonomika
SukcesyZapraszamy do obszernej fotorelacji z zakończonych Mistrzostw Lekkoatletycznych Szkół Ponadgimnazjalnych Częstochowy.
Drużyna Ekonomika zaprezentowała walkę sportową i uzyskała wyniki na miarę swoich możliwości.
Brak sukcesów drużynowych zrekompensowały dobre rezultaty indywidualne:
I miejsce Magdy Klimczak w skoku w dal,
VII miejsce Krzysztofa Fossy w skoku w dal,
VII miejsce sztafety żeńskiej 4x100m.
Gratulacje dla uczniów reprezentujących naszą Szkołę i powodzenia w przyszłorocznych mistrzostwach. [GALERIA]

bullet.gif BK dnia 29/09/2011 13:18 · Drukuj
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Szkoła
 Dane adresowe
 Dyżury
 Historia szkoły
 50-lecie szkoły
 60-lecie szkoły
 REKORD GUINNESSA
 Szkoła w obiektywie
blank.gif blank.gif
Nawigacja
bullet.gif Strona główna
bullet.gif Dyrekcja
bullet.gif Kadra pedagogiczna
bullet.gif Wydarzenia
bullet.gif Kontakt
bullet.gif PictureFlow Gallery
blank.gif blank.gif
Dla uczniów
blank.gif blank.gif
Dla maturzystów
blank.gif blank.gif
Dla rodziców
blank.gif blank.gif
Dokumenty
blank.gif blank.gif
Projekty
blank.gif blank.gifblank.gif blank.gif
Ostatnie Fotki
blank.gif blank.gif
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png