Nazwa użytkownika:    Hasło:   
center-left.png center-right.png
News
IX Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości
KonkursyKonkursDnia 16 grudnia 2010 r. odbył się w ZSE pierwszy etap (edukacyjny) IX Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości organizowanego przez Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Rzeszowa i Podkarpacki Kurator Oświaty.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas programowo najwyższych o kierunku technik ekonomista. Uczniowie naszej szkoły brali w nim udział po raz czwarty. Konkurs obejmuje zagadnienia z zakresu podstawowych zasad prowadzenia rachunkowości, ewidencji działalności gospodarczej i sprawozdawczości finansowej.
Turniej ma zasięg ogólnopolski i jest trzystopniowy: etap I - edukacyjny i etap II - kwalifikacyjny, odbywające się w szkołach mają formę testu oraz etap III - ogólnopolski, polega na opracowaniu projektu i zrealizowaniu go w programie INSERT.
W etapie edukacyjnym wzięło udział 20 uczniów klas maturalnych Technikum Nr 3, którzy w ciągu 45 min. udzielali odpowiedzi na 25 pytań testowych o różnym poziomie trudności. Do kolejnego etapu przejdzie 10 osób z największą liczbą punktów. Opiekunami młodzieży są mgr inż. Wioletta Lampa, mgr inż. Monika Misterkiewicz, mgr Ludmiła Karoń, mgr inż. Magdalena Jagieła. [GALERIA]
bullet.gif jacek dnia 05/02/2011 22:17 · Drukuj
FINAŁ KONKURSU "ŻYJĘ BEZ RYZYKA"
Konkursy

1 grudnia to Światowy Dzień Walki z HIV/AIDS. Z tej okazji Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna i Zespół Szkół Ekonomicznych zorganizowało konkurs wiedzy o AIDS pt. " Żyję bez ryzyka " w kategorii -prezentacja multimedialna. Konkurs prowadzony był na terenie powiatu częstochowskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Partnerami byli Urząd Miasta Częstochowy i Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Oto wyniki konkursu na poziomie szkolnym :
1.BARTŁOMIEJ GŁOWACKI kl. III A
2.MARCIN KOS kl. III LB
3.SEBASTIAN HARABAS kl. I LC
Komisja konkursowa w składzie:
mgr Katarzyna Walczak
mgr Marcin Turek
mgr Małgorzata Saboczyńska
wysłała wyróżnione prace do PSSE.
3 grudnia w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowa odbyło się uroczyste zakończenie konkursu - wręczenie nagród, występ zespołu muzycznego z Gimnazjum nr 5 oraz pokaz filmu pt. " Orkiestra grała dalej ". W konkursie I miejsce zostało przyznane uczennicy Zespołu Szkół w Złotym Potoku, a uczeń naszej szkoły Marcin Kos zajął VII miejsce. Gratulujemy.

 

 

 

 

bullet.gif jacek dnia 05/02/2011 22:15 · Drukuj
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Szkoła
 Dane adresowe
 Dyżury
 Historia szkoły
 50-lecie szkoły
 60-lecie szkoły
 REKORD GUINNESSA
 Szkoła w obiektywie
blank.gif blank.gif
Nawigacja
bullet.gif Strona główna
bullet.gif Dyrekcja
bullet.gif Kadra pedagogiczna
bullet.gif Wydarzenia
bullet.gif Kontakt
bullet.gif PictureFlow Gallery
blank.gif blank.gif
Strefa ucznia
blank.gif blank.gif
Strefa maturzysty
blank.gif blank.gif
Strefa rodzica
blank.gif blank.gif
Dokumenty
blank.gif blank.gif
Projekty
blank.gif blank.gif

blank.gif blank.gif
Ostatnie Fotki
blank.gif blank.gif
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png